השיבה הגדולה: פרקליטי אל.איי, מאט לה בלאנק, קארי בראדשו ואנתוני הופקינס – סיכום שבועי

 

מה פתאום סיכום שבועי ביום רביעי? עד שבת מי יזכור את זה

הסיטקום החדש של מאט לה בלאנק

זה אמנם נראה ונשמע כמו מאה סיטקומים שכבר ראיתם, או שבצדק העדפתם לוותר, אבל יש לה מרכיב סודי אחד ש- אין מה לעשות – עדיין עובד: מאט לה בלאנק.

מי שזכור לטובה כג'ואי מחברים, ושאנחנו התאהבנו בו בכלל ב-Episodes (המאוד מצחיקה ומשובחה, וחוזרת בתחילת 2017 לעונה חמישית ואחרונה), חוזר עם סיטקום חדש שלפחות לפי הטריילרים מצליח לשעשע.

לא ברור כמה מוצלחת היא באמת תהיה, אבל כש- Man with a Plan, (גבר עם תוכנית?)  תעלה ב-CBS ב-24 באוקטובר, אנחנו כנראה נצפה בה. מוזמנים להצטרף.

יש תאריכים ל Divorce ול-Westworld

שתי סדרות מצופות ומדוברות מאוד (לא חכמה, זו HBO) קיבלו סופסוף תאריך, וגם הן תגענה באוקטובר, בהפרש של שבוע זו מזו.

Divorce (גירושין?), הקומדיה החדשה בכיכובה של שרה ג'סיקה פארקר (למתקשים: קארי מסקס והעיר), תגיע ב-9 באוקטובר. יהיה חביב, יש לקוות.

אבל גולת הכותרת, אם כל ההפקות של השנים האחרונות, שמתחילת הצילומים שלה חלפו כבר יותר מ-4 שנים ולאורך כל הריונה הממושך מאוד עברה אינספור תהפוכות על הסט ומחוצה לו, Westworld, תעלה כבר ב-2 באוקטובר, גם היא כאמור ב-HBO.

הסדרה מבוססת על סרט קלאסי מ-1973 בכיכובו של יול ברינר היחיד במינו, אבל עזבו אותו (הוא כבר מת), בגרסה החדשה יככבו לא אחרים מאשר אד האריס וסר אנתוני הופקינס – שאולי לא צפוי לאכול אנשים, אבל זה לא הולך להיות הרבה יותר סימפטי.

הציפיות של כולם בשמיים ואנחנו ננסה להנמיך מעט, אבל רק כדי לקבל את הבום. אמן.

פרקליטי אל.אי חוזרת

זה נשמע כמו בדיחה, אפילו די מצחיקה כשחושבים על זה לרגע, אבל זה לא. סטיבן בושקו (בוצ'קו? Who cares), היוצר האגדי של פרקליטי LA הודיע השבוע לכל מי שהיה מוכן לשמוע, ולא היו רבים כאלה, שאחד התסריטאים הראשיים של הסדרה המיתולוגית פנה אליו בפעם המי יודע כמה, ולשם שינוי הצליח לשכנע אותו לעשות reboot לסדרה. איך הוא הצליח לשכנע אותו? "הוא אמר לי שעברו 30 שנה, והמון השתנה מאז, ויש טונה של נושאים חדשים שעורכי דין צריכים להתעסק בהם, אז אמרתי – וואלה" (תרגום חופשי).

הקאסט הוותיק ככל הנראה לא ישתתף (אם כי ייתכן שסיפואנטס יקפוץ לתפקיד אורח – ספקולציה שלי לגמרי אז אל תבנו על זה), ומצד שני למי בדיוק אנחנו מתגעגעים שם?

בסרטון המצורף בושקו נשמע נלהב כמו מי שהחתן שלו הציע לו ללכת לדוג דגים בשבת (בקטע טוב), והתחושה כרגע, ואשמח להתבדות, היא שככה גם ייראה ה-reboot. המנחה נראה נלהב מזה עוד פחות מבושקו.

זה אמנם קצר אבל אם יש לכם 3 דקות פנויות לכו תעשו כלים או משהו, זה יהיה כנראה ניצול טוב יותר של הזמן שלכם.

Facebook Comments