טרנטינו יביים לקווין סמית, מריל סטריפ תשחק אצל ג'יי ג'יי, ועוד: חדשות השבוע

Westworld

 

אלו הטובים שבזמנים, אלו הגרועים שבזמנים; הסדרות החדשות מפציעות בזו אחר זו, הראשונה טובה אלינו, השניה מצויינת, והשלישית רק יוצרת ציפיה לעוד. מתי נראה את כל זה? אתה שואל את עצמך והיא שומעת את המחשבה ועונה לך שהיא לא יודעת. לא לדעת זה הכי גרוע, אתה עונה לה. יש לנו עוד חובות קודמים, איך נעמוד בכל ההוצאות החדשות? הוצאות? היא שואלת. סדרות, פרקים, נו את מבינה.

היא מבינה אבל לא מכילה, לא פותרת, לא עוזרת. יש לה את הדברים שלה כרגע, ואתה שוב מוצא את עצמך לבד.

מחר, אתה אומר לעצמך. מחר אני אפנה את הערב ואצפה בכמה פרקים, אדביק קצת את הפער. הסתיו רק התחיל, אין מצב שאני נכנס לפיגור עמוק. סדרה שלא מתחילים בזמן לא חוזרים אליה אחר-כך, אתה מדקלם לעצמך משפט שלימד אותך מנטור הסדרות הגדול שמעולם לא היה לך. מחר, מחר אני לגמרי על זה. בינתיים אני רק אתעדכן בניוז.

טרנטינו יביים לקווין סמית

קווין סמית האחד והיחיד (למרות שעם שם כזה יש להניח שיש מיליון כמוהו) עובד על סדרת רימייק לסרט האייטיז "בוקרו בנזאי", קומדיית הרפתקאות מוזיקלית והזויה בדיוק כמו שאפשר לצפות מסמית עצמו להפיק, וכדי לא לעבוד קשה מדי, הוא מגייס את חבריו הכותבים והבמאים שירימו איתו את הדבר הזה, בהם קוונטין טרנטינו.

הפעם האחרונה שטרנטינו ביים לטלויזיה היתה ב-1995, כשפרק של ER קיבל טריט מהגאון שרק שנה קודם לכן הביא לעולם את ספרות זולה. כולנו תקווה שבסדרה החדשה הוא יתעסק במה שהוא טוב בו, ובמקום להציל אנשים, יחזור להכניס אותם לבית חולים.

kevinsmithquentintarantino

מריל סטריפ תשחק אצל ג'יי ג'יי אברהמס

את ג'יי ג'יי אברהמס, אחד המפיקים-תסריטאים-במאים העסוקים ביותר בהוליווד, כולם מכירים, ולו בזכות השם המעצבן שלו. אבל אנחנו גם זוכרים אותו לרעה הודות להונאת הטלויזיה הגדולה שהוא חתום עליה, הידועה גם בשמה Lost. גם את מריל סטריפ לא צריך להציג, אבל קשה היה לנחש שאת הבכורה הטלוויזיונית שלה היא תעשה דווקא בסדרה של ג'יי ג'יי (סיי ג'ייג'יי וואן מור טיים, איי דר יו). ובכל זאת, זה כנראה קורה – לא ברור עדיין מתי ובאיזו רשת – בסדרה על-פי רב-המכר הסאטירי The Nix. אם האיש שעל שמו לא נחזור ידבוק בסיפור המקורי ולא ימציא עלילות שאין מהן חזרה הגיונית, דיינו.

meryl-streep

וינס גיליגאן יביים ל-HBO

והנה בשורות שבאמת מעלות לנו את הדופק: וינס גיליגאן, האיש מאחורי ומצדדי Breaking Bad ו-Better Call Saul, עובד על מיני סדרה ל-HBO המבוססת על הספר Raven, שמבוסס בעצמו על סיפורה של הכת מג'ונסטאון בשנות ה-70. הסיפור הזה עם כתות בדרך כלל לא נגמר טוב, אבל אם גיליגאן מקים כת, אנחנו בפנים.

Mandatory Credit: Photo by Rob Latour/REX/Shutterstock (5613059s) Vince Gilligan 'Better Call Saul' TV series screening, Arrivals, PaleyFest 2016, Los Angeles, America - 12 Mar 2016

למה נדחתה Westworld

למי שפספס, Westworld היא אחת הדרמות הכי מדוברות ומצופות של השנה, ותעלה ב-HBO ב-2 באוקטובר. הפקת הסדרה שארכה כארבע שנים סבלה משלל דחיות ושינויים, כולל דחייה אחרונה בת כמה חודשים לפרימיירה שהיתה אמורה להתרחש מוקדם יותר השנה.

עכשיו מספרים לנו היוצרים, ג'ונתן נולן (אח של כריסטופר ומי שאחראי על רוב התסריטים בסרטיו) וליסה ג'וי (אחות של, מישהו, כנראה) , שההקפאה האחרונה נעשתה כדי "למפות היטב את חמש עד שבע העונות הבאות של הסדרה". רוצים לומר: אין לנו מושג אם זה ייתפוס או לא אבל תתחילו לחשוב עלינו במונחים של כאן-כדי-להישאר, ואולי הנבואה הזו גם תגשים את עצמה.

נולן וג'וי, אתם איתנו? נגמרה חגיגת הדחיות חברים, אוקטובר מעולם לא היה קרוב יותר, וכדאי לכם שזה יהיה שווה את זה.

 

Facebook Comments